Poznajemy Świat
21 lipca 2019

Beata Bosowska

Beata Bosowska – Podróżnik

Pasja do podróżowania rodziła się stopniowo. Początkowo było to studiowanie globusa i map po przeczytaniu o ciekawych zakątkach świata i ludziach w nich zamieszkujących.

Ciekawość moją rozbudziły intrygujące przygody Tomka na różnych kontynentach w książkach Alfreda Szklarskiego, które sprawiły, że w mojej głowie rodziły się marzenia o poznawaniu odległych miejsc. Jakiś czas później na mojej drodze życia pojawił się wspaniały mężczyzna, który podzielał moją pasję eksplorowania świata i wspólnie zaczęliśmy realizować marzenia.

Od kilkunastu lat moja grupa sukcesywnie się powiększa 🙂 Obecnie podróżuję z mężem i z trójką naszych dzieci, w których udało się zaszczepić bakcyla odkrywania egzotycznych miejsc.

Różne rzeczy inspirują mnie do podróżowania – książki, ludzie, widokówki np. z Machu Picchu czy Muru Chińskiego. A gdy się już zdecyduję na podróż to czasami bywa stromo podgórkę, ale innym razem dopisuje szczęści. Jednakże wszystko co dotychczas zobaczyłam, dotknęłam, posmakowałam czy powąchałam są to cudowne doświadczenia, które na zawsze zapadły w mej pamięci i sercu. Pragnę dzielić się nimi z innymi mając nadzieję, że staną się inspiracją.