Poznajemy Świat
15 czerwca 2020

Wyzwanie 1

Dziękuję Ci za zapisanie się na nasze Wyzwanie.

Gwarantuję Ci, że w trakcie Wyzwania Twoje Dziecko będzie mogło przeżyć prawdziwe przygody
i atrakcyjnie spędzić czas,
a Ty będziesz mieć chwilę dla siebie.

Wyzwanie trwa już na Facebooku, w grupie o nazwie: „Grupa Rodziców Poznajemy Świat”. Dlatego proszę, dołącz do niej niezwłocznie – KLIKNIJ. Jeśli nie zostałeś przekierowany po kliknięciu, wyszukaj wśród grup na Facebooku „Grupa Rodziców Poznajemy Świat” i dołącz.

Wyzwanie jest prowadzone wewnątrz tej grupy, co oznacza, że tam są zamieszczane instrukcje i materiały.

W poniedziałek 15 czerwca o g. 10.00 przywitałam Uczestników w ramach grupy na żywo.

Zobacz to nagranie, aby jak najwięcej skorzystać z Wyzwania. Nagranie jest dostępne do końca trwania wyzwania.

Udostępniłam Ci w grupie materiały PDF z zadaniami dla Dziecka do wykonania oraz z przepisem na herbatę tybetańską. Podałam też link do filmu z warsztatem o Tybecie, który będziesz mógł pokazać Dziecku w dowolnej porze dnia. Do końca wtorku będziesz mieć czas na zrobienie zdjęć, jak Twoje Dziecko poradziło sobie z wyzwaniem zawartym w materiałach i jak smakowała Wam herbatka.

We środę 17 czerwca o g. 10.00 udostępnię Ci kolejne materiały PDF z zadaniami dla Dziecka do wykonania oraz z przepisem na herbatę z Maroka. Podam też link do filmu z warsztatem o Herbacianych Polach, który będziesz mógł pokazać Dziecku w dowolnej porze dnia. Do końca czwartku będziesz mieć czas na zrobienie zdjęć, jak Twoje Dziecko poradziło sobie z wyzwaniem zawartym w materiałach i jak smakowała Wam „berberska whiskey” (bo tak inaczej nazywa się herbata marokańska, choć nie ma w niej grama alkoholu).

W piątek 19 czerwca znów spotkamy się na LIVE w grupie, gdzie podam bardzo ważne informacje o tym, co dalej. Udostępnię Ci też kolejne materiały PDF z zadaniami dla Dziecka (tym razem pomysły z Meksyku) oraz z przepisem na orzeźwiającą meksykańską herbatkę owocową oraz toast. Podam też link do filmu z warsztatem o Meksyku, który będziesz mógł pokazać Dziecku w dowolnej porze dnia. Do końca soboty będziesz mieć czas na zrobienie zdjęć, jak Twoje Dziecko poradziło sobie z wyzwaniem zawartym w materiałach. Będę również bardzo szczęśliwa, jak wrzucisz na grupę filmik, jak wznosicie całą rodziną meksykański toast owocową herbatką.

W niedzielę skomentuję najlepsze prace i te, które wydadzą mi się najbardziej twórcze, piękne i oryginalne, nagrodzę podróżniczymi gadżetami z różnych krajów świata.

No to do dzieła!

Wygrajmy razem walkę z nudą Dzieci i z brakiem wolnego czasu Rodziców!

Z podróżniczym pozdrowieniem,
Magda z Poznajemy Świat

PS Nie zapomnij dołączyć do Grupy na FB – KLIKNIJ.